PSEUDOTWÓRCY BARDZO INTENSYWNIE PRZYGOTOWUJĄ PEŁNOŚĆ STANU NEGATYWNEGO

Franuski dokument rządowy opisuje plan szczepień

03.09.2009

Ujawniony został wewnętrzny dokument opisujący dokładne plany i zarządzenia związane z przymusowymi szczepieniami całej ludności Francji na terenie specjalnych ośrodków szczepień, począwszy od 28 września br. Datowany na 21 sierpnia jest podpisany przez Ministra Zdrowia Rosaylne Batchelot-Narquin i Ministra Spraw Wewnętrznych i Zewnętrznych Terytoriów Brice Hortefeux. Jest zaadresowany do szefów francuskich stref bezpieczeństwa, prefektur nadzorujących policję i żandarmerie, prefektów departamentów oraz dyrektorów regionalnych szpitali.

19-stronicowy dokument opisuje systematyczne szczepienia całej ludności Francji od października br. do stycznia 2010 r.

W każdym regione zostaną ustalone odpowiednie placówki bezpieczeństwa, które posłużą jako “centra szczepień”. Na stronie 3 jest zarządzenie, że żaden z ośrodków medycznych nie powinien służyć jako takie centrum. Lekarze nie będą odgrywać roli podczas szczepień. Dzieci zostaną zaszczepione przez specjalne zespoły, które będą jeździć po szkołach. Największe centra szczepień o wysokim bezpieczeństwie (fonctionnement renforce) będą mogły szczepić do 2100 pacjentów dziennie.

Zespoły szczepień będą pracować równolegle podczas trzech 4-godzinnych bloków dziennie, doument opisuje, że dwa zespoły pracujące w tensposób będą mogły dać 184 800 zastrzyków dla 92 400 ludzi w ciągu miesiąca, zakładając że będą pracowały 5 dni w tygodniu.

Nie ma osobnego rozkazu, że szczepienia mają być przymusowe, ale jest zastrzeżenie, że każda osoba w kraju bez wyjątku ma być zaszczepiona.

Dane z zakładów ubezpieczeń zostaną użyte w celu pewności, że każdy otrzyma toksyczną szczepionkę na “świńską grypę”.

Nie ma natomiast żadnych wskazówek na temat wprowadzenia konieczności zbierania informacji omiejscach pobytu każdej osoby we Francji w celu ustalenia czy była szczepiona czy nie.

Jeśli chodzi o zabezpieczenia szczepionek, zaznaczone jest, że muszą być one przechowywane w temperaturze od 2 do 8 stopni. Dzieci powyżej 6. miesiąca zostaną zaszczepione, podczas gdy wiadomo, że szczepionki zawierają takie dodatki jak skwalen, którego jest 60 tysięcy więcej od dawki potrzebnej do wywołania syndromu wojny perskiej (Gulf War Syndrom) u żołnierzy amerykańskich i brytyjskich.

Uzycie skwalenu jest nielegalne w USA i Wielkiej Brytanii, ale przewiduje się, że zostanie zalegalizowane w przypadku zarządzenia na wypadek pandemii.

Rząd francuski kupił juz 94 miliony szczepionek od firm takich jak Baxter, GSK, Novartis i Sanofi. Zgodnie z regulaminami USA i UE szczepionki firm GSK i Novartis są bronią biologiczną i zawierają niebezpieczny skwalen. Baxter został nakryty na celowym zanieczyszczeniu materiału szczepionek żywym wirusem ptasiej grypy w lutym w celu rozpętania światowej pandemii. Zgodnie z oświadczeniem samego rzecznika Baxtera wirus został dostarczony przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Dyrektorzy firm Baxter, Novartis i GSK są na kluczowych pozycjach wradzie doradczej dla WHO, która to w lipcu zaleciła przymusowe masowe szczepienia, które mają przynieść dochód 50 miliardów dolarów dla firm farmaceutycznych.

Z uwagi na podniesienie przez WHO 11 czerwca stopnia zagrożenia pandemią do 6, świat został podporządkowany militarnemu prawu zgodnie z Międzynarodowym Regulacjom Zdrowia WHO, które zostały podpisane przez wszsystkie państwa będące członkami w 2005 roku. WHO, ONZ, Baxter i inne firmy farmaceutyczne są połączone z dynastiami Rockefellerów, Rotshildów i innych rodzin, które chcą uzyskać z masowych przymusowych szczepień korzyści materialne i polityczne.

Odkryte przez Patricka Jordana zapiski WHO jeszcze z 1972 roku, wyjaśniają w jaki sposób można zabijac ludzi szczepionkami – osłabiając ich system immunologiczny, infekując ciała wirusami, a następnie powodując rozległą reakcję zapalną.

Dokument z 21 sierpnia wystawiony przez rząd francuski wygląda na zimny plan wykonania ludobójstwa na narodzie francuskim poprzez toksyczne szczepionki pod pozorem zabezpieczenia przed pandemią – w ciągu tylko 4 miesięcy.

Przewiduje się, że podobne dokumenty są w obiegu we wszystkich 194 krajach – członkach WHO. Są zaadresowane do wysokich urzędników państwowych, którzy mają przygotować i nadzorować wykonanie przymusowych szczepień w ich regionach i dostarczyć plany do połowy września.

Opinia publiczna ma zostac jedynie poinformowana pod koniec września o tych planach w prasie lokalnej. Wyznaczenie wielkich centrów szczepień przypomina nazistowskie obozy koncentracyjne, jak w Buchenwaldzie, gdize więźniowie byli zabijani zastrzykami. Francuski dokument opisuje szczegółowo zadania zespołów szczepień, rozkład centrów szczepień w tym lokalizację mebli takich jak stoły oraz rozplanowuje ilość szczepień w odpowiednich przedziałach czasowych w centrach o różnych wielkościach.

Typowy zespół pracujący 4 godz. na dobę zaszczepi 360 osób. Typowy posterunek szczepień to ma być “trzech agentów” – jeden odpowiada za przygotowanie szczepionki, drugi za czynnosci administracyjne, a trzeci za ustalenie lokalizacji zaszczepionych. Tabela na stronach 11-12 jest spisem różnych obowiązków. Specjalny personel jest delegowany do powitania ludzi i wydawania kwestionariuszy. Jednakże nikt nie jest wyznaczony do zbierania i sprawdzania tych kwestionariuszy, są więc obawy, że cała ta procedura ma na celu uspokojenie ludzi.

Mimo, że są obawy iż szczepionki mogą być niebezpieczne i nie są nieprzetestowane, nie przewidziano scenariusza na wypadek gdyby szczepienia zaczęły przynosić ofiary w postaci uszkodzeń zdrowia lub śmierci, jak to było w USA w 1976 roku.

Eksperymenty medyczne z użyciem przymusu zgodnie prawami krajowymi i międzynarodowym są nielegalne.

W dokumencie powołuje się też na Artykuł L3131-8 i Artykuł L3131-9, który zezwala prefektom i Premierowi wystawiać zarządzenia mające na celu zmuszenie personelu medycznego, w tym studentów medycyny i wojskowy personel medyczny do wykonywania zastrzyków. Odmowa jest w takim przypadku karalna.vesmirni-lide.cz vesmirnilide.cz andele-svetla.cz andelesvetla.cz
universe-people.cz universe-people.com cosmic-people.com angels-light.org
angels-heaven.org ashtar-sheran.org himmels-engel.de angeles-luz.es
angely-sveta.ru anges-lumiere.fr angelo-luce.it anioly-nieba.pl
feny-angyalai.hu